Choroba Raynauda połączona z zespołem Sjogrena

Witam i błagam o pomoc! Od 10 lat zmagam się z chorobą Reynoda połączoną z zespołem sjogrena. Szukając pomocy byłam u chirurga, który stwierdził, że mój stan jest bardzo poważny (Rejnod obejmuje stopy, dłonie, czasem usta, mam wrzody i rany na palcach u stóp i dłoni). Powiedział też, że nikt tego nie chce leczyć! Błagam o jakąś pomoc! Gdzie mogę szukać jeszcze pomocy?! Leczyłam się w poradni reumatologicznej, ale nieskutecznie i u chirurga naczyniowego. Gdzie mogą mi pomóc? Inaczej stracę palce!

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam ,
Szanowna Pani, nie ma jednego skutecznego leku w Pani chorobie, należy próbować do skutku, aż znajdzie się ten, który działa najlepiej. Proszę zgłosić do chirurga naczyniowego bądź reumatologa. Pozdrawiam.