Choroba sieroca a jej objawy

Co to znaczy gdy dziecko a potem nastolatek buja się na lewy bok i prawy na leżąco całymi godzinami i "wali głową" o poduszkę, to akurat przeszło mi w gimnazjum, jaki wpływ mogło mieć pierwsze lata życia na to, podejrzewam chorobę sierocą, i obsesyjnie patrze ma kobiece walory, w szkole tak się pociłem i drgałem że w zimę otwierali okno żeby "wywietrzyć " smród, nie mogę się na niczym skupić nauka to niewypał, zaznaczę że moja matka to psycholog dziecięcy i wszystkiego zaprzeczała w psychaitryku

Dzień dobry.

Warto byłoby skonsultować się z psychologiem i zapewne poddać się terapii, podczas której mógłby Pan uzyskać odpowiedzi na zadane przez Pana pytania i - co najważniejsze - odnaleźć wewnętrzny spokój i zacząć pokonywać życiowe trudności.

Pozdrawiam.

Dzień dobry!

Jako osoba dorosła może Pan obecnie sam kierować swoim leczeniem. Zachęcam do podjęcia psychoterapii, a także dalszych konsultacji zarówno psychologicznych, jak i psychiatrycznych.

Pozdrawiam!