Zapytaj lekarza

1 , 0 1 1 , 4 5 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Choroba sieroca i przypadki alkoholizmu w młodości

Jak miałam 4 lata stwierdzono u mnie chorobę sieroca (lekarz rodzinny) bujalam sie na boki przeklinalam i rzucałam przedmiotami próbowałam wszystko wymuszać .w mojej rodzinie był tez alkoholizm w wieku 14lat rodzice sie rozwiedli mama od nas odeszła.Mialam dobry kontakt z babcia która zmarła jak miałam 21lat bardzo to przeżyłamTeraz mam 31 lat i dalej nie moge sobie z tym poradzić .Postanowilam sie zwiezyc mamie i siostrze co czuje ale one nie potrafią mnie zrozumieć nigdy nie byłam u psychologa
KOBIETA, 31 LAT ponad rok temu

Miłość od pierwszego wejrzenia częściej przytrafia się mężczyznom

Dzień dobry,

Proszę znaleźć w swojej okolicy psychoterapeutę i udać się na konsultacje, które być może zakończą się wspólną decyzją o podjęciu leczenia (tj.psychoterapii).
Pomoc może Pani uzyskać w ramach NFZ (np.: Poradnia Zdrowia Psychicznego) lub prywatnie. W internecie dostępna jest również lista certyfikowanych psychoterapeutów Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego wg miejscowości.

umów wizytę 0

Proponuję udać się do psychologa, z którym będzie mogła Pani omówić szczerze i otwarcie swoje troski i bolączki, a przede wszystkim przepracować je i znaleźć rozwiązania. Dobrze jest też mieć kogoś (przyjaciela, bliską osobę), która wspiera w trudnych chwilach. Pozdrawiam.

umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety