Choroba sieroca i przypadki alkoholizmu w młodości

Jak miałam 4 lata stwierdzono u mnie chorobę sieroca (lekarz rodzinny) bujalam sie na boki przeklinalam i rzucałam przedmiotami próbowałam wszystko wymuszać .w mojej rodzinie był tez alkoholizm w wieku 14lat rodzice sie rozwiedli mama od nas odeszła.Mialam dobry kontakt z babcia która zmarła jak miałam 21lat bardzo to przeżyłamTeraz mam 31 lat i dalej nie moge sobie z tym poradzić .Postanowilam sie zwiezyc mamie i siostrze co czuje ale one nie potrafią mnie zrozumieć nigdy nie byłam u psychologa

Dzień dobry,

Proszę znaleźć w swojej okolicy psychoterapeutę i udać się na konsultacje, które być może zakończą się wspólną decyzją o podjęciu leczenia (tj.psychoterapii).
Pomoc może Pani uzyskać w ramach NFZ (np.: Poradnia Zdrowia Psychicznego) lub prywatnie. W internecie dostępna jest również lista certyfikowanych psychoterapeutów Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego wg miejscowości.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza

Proponuję udać się do psychologa, z którym będzie mogła Pani omówić szczerze i otwarcie swoje troski i bolączki, a przede wszystkim przepracować je i znaleźć rozwiązania. Dobrze jest też mieć kogoś (przyjaciela, bliską osobę), która wspiera w trudnych chwilach. Pozdrawiam.