Choroba stożek rogówki

Witam. Czy można mieć kilkakrotnie u różnych okulistów robione wszystkie badania(pole widzenia, ciśnienie, dno oka, badanie w lampie szczelinowej, oftalmoskopem, mapowanie rogówki itd.) i pomimo to mieć chorobę oka stożek rogówki? Syn zdiagnozował sobie taką chorobę na podstawie forum internetowego...i skutecznie sobie to wmawia. Tak jak napisałam jest przebadany przez kilku okulistów, którzy nie znaleźli żadnych nieprawidłowości, nie ma żadnej wady, okularów, ma sokoli wzrok...

Witam. Jeśli kilku niezależnych specjalistów nie wykryło żądnych nieprawidłowości w badaniu rozpoznanie stożka rogówki jest bardzo mało prawdopodobne.