Choroba wrzodowa u 81-latka

WitamNiestety tate dopadla choroba wrzodowa, wiek 81 lat, malo je, duzo spi, 5 lat przebyl operacje na wrzody, wydaje mi sie ze znow sie zaczynaja odzywac. Tata byl zawsze pelen energii, nie umartwial sie nad Soba, od kilku dni przygasl, byl u lekarza pierwszego kontaktu, ktory przepisal mu jakies srodki na jego dolegliwosci. Chcialem jednak udac sie z Tata do specjalisty. prosze o pomoc. Dziekuje. Pzdr. Adam

Witam Pana Serdecznie,

Pana Tato na skutek dolegliwości, poczuł się osłabiony i chwilowo obniżył się jego poziom energetyczny.

Zachęcam Pana do konsultacji u gastrologa lub gastroenterologa, prosząc wcześniej lekarza pierwszego kontaktu o skierowanie tzw. "na cito", z prośbą, żeby Tato był wcześniej skonsultowany.

Dla Pana Taty bardzo ważna jest Pana troska, obecność i zaangażowanie, żeby czuł się zadbany i ważny.

Życzę Panu tylko dobrych wiadomości,
Irena Mielnik-Madej