Chorobliwa zazdrość o chłopaka pomimo 4-letniego związku

Mam problem, jestem okropnie zazdrosna o swojego faceta. Jesteśmy razem od prawie 4 lat, a ja wciąż, gdy tylko na horyzoncie pojawia się jaką kobieta robię mu sceny zazdrości i w nerwach mówię mu wiele przykrych rzeczy i wyzywam te kobiety (chociaż tak naprawdę wiem, że one nie są niczemu winne, bo to wszystko są tylko moje wymysły). Mój chłopak nigdy nie dawał mi żadnych powodów do zazdrości, a ja gdy tylko wiem, że on idzie gdzieś gdzie będzie jakąś kobieta po prostu "gotuję się" w środku.

Dzień dobry. Szanowna Pani skoro pisze Pani, że chłopak nie daje obiektywnych powodów do zazdrości namawiam Panią do przyjrzenia się sobie. Czy wynika to z lęku, z niskiego poczucia własnej wartości, lub może z nierealistycznych przekonań i oczekiwań wobec związku? Myślę, że wstępna konsultacja psychologiczna może Pani naswietlić przyczyny tej zazdrości. Pozdrawiam