Chorobliwa zazdrość wyniszczająca związek

Witam, mam ogromny problem z zazdrością u swojego mężczyzny. Zaczynam się męczyć tym jak ogromna kontrolę trzyma nade mną a jego zazdrość wyniszcza (zazdrosny nawet o to jak spytałam pana w sklepie o słuchawki stwierdził, że z nim flirtowalam zakończyło się klotnia). Tak jest od bardzo dawna jesteśmy ze sobą 4lata. Nie wiem czy ciągnąć dalej ten związek czy jednak póki jestem młoda uciekać (20lat). Proszę o pomoc. Tego jest więcej, ale nie mam jak tutaj tego rozwinąć a musze jakoś to rozwiazac

Dzień dobry,

Odpowiedź na sens trwania w takiej relacji zna tylko Pani.
Natomiast jeżeli chce się Pani temu bliżej przyjrzeć i zrozumieć dlaczego jest w takim związku, to jak najbardziej może Pani skorzystać z OSOBISTEJ pomocy u psychologa czy psychoterapeuty.

Dzień dobry, z tego co Pani pisze Pani chłopak może być rzeczywiście zanadto zazdrosny i kontrolujący co może wynikać z jego obniżonego poczucia własnej wartości. Jeżeli czuje Pani, że zachowanie partnera jest nieadekwatne proszę już tez namówić go na wizytę u terapeuty lub udać się sama na konsultację i opowiedzieć co się dzieje z Pani związkiem - myślę, że to pomoże Pani odpowiedzieć sobie na Pytanie czy kontynuować ten związek. Jeżeli Pani chłopak jest teraz bardzo zazdrosny to małe jest prawdopodobieństwo, że zmieni się to w przyszłości. Pozdrawiam.