Choroby i wirusy przenoszone drogą płciową

Często zmieniam partnerów seksualnych, nie zawsze używam zabezpieczenia w postaci prezerwatywy. Chciałabym przebadać się w kierunku chorób i wirusów przenoszonych drogą płciową. Nie mam żadnych objawów poza kilkukrotnym zapaleniem pęcherza i dwukrotną grzybicą pochwy w ciągu ostanich 7 miesięcy. Wykonałam anonimowy test w kierunku obecności HIV. Jakie jeszcze badania powinnam zrobić, gdzie i jakie są ich koszty?

Podejmowanie ryzykownych zachowań seksualnych jest bardzo niebezpieczne. Dlatego powinna Pani odwiedzić seksuologa poprosić o pomoc niż grać w rosyjską ruletkę.
Pozdrawiam.