Choroby krążków międzykręgowych lędźwiowych i uszkodzenie korzeni nerwów rdzeniowych

Witam, moje rozpoznanie to Choroby krążków międzykręgowych lędźwiowych i innych z uszkodzeniem korzeni nerwów rdzeniowych Wielopoziomowa protruzja krążków międzykręgowych na poziomie Th9/Th10, Th11/Th12 oraz L3/L4 L4/L5 Przewlekły zespól bólowy korzeniowy lędźwiowo-krzyżowy z rwą kulszową prawostronną Naczyniak trzonu Th3 Choroba zwyrodnieniowa kręgosłupa i stawów biodrowych. do kogo mam się udać o leczenie (rehabilitacja czy inne )bo jest tego tyle, że nie wiem . Dziękuje i pozdrawiam

Witam, polecam wizytę u lekarza specjalisty rehabilitacji . Jeśli jeszczę będzie potrzebna konsultacja neurologa to z pewnością lekarz rehabilitacji poprosi o nią, ale podstawą postępowania będzie rehabilitacja.
Pozdrawiam