Choroby serca i uderzenia gorąca u 61-latka

MAZ MOJ JEST POD OPIEKA LAKARZA KARDIOLOGA. ZAZYWA BIOSOTAL 80mg 3 razy dziennie oraz co-prestrium 1/5 1 raz dziennie a takze Zocor.DODATKOWO 2 razy dziennie bierze "pradaxe", z powodu migotania przedsonkow.Przeszedl 2 razy kardiowersje lecz bez efektow pozytywnych.Za miesiac ma udac sie do szpitala na ABLACJE.Od kilku dni ma nagle uderzenia goraca .Jest bardzo znerwicowany z powodu problemow subiektywnych.Jestem bardzo zaniepokojna meza dolegliwosciami.Ma 61 lat.Bardzo prosze o pomoc.

Witam. Dolegliwości męża najprawdopodobniej spowodowane są zaburzeniami rytmu serca. Mogą całkowicie ustąpić po wykonaniu ablacji. Do tego czasu mąż powinien udać się do lekarza poz który przeprowadzi bezpośrednie badanie, wykona ekg i zdecyduje o dalszym postępowaniu.