Choroby tarczycy a stosowanie Asystor Slim

Witam serdecznie, bardzo proszę o poradę. Kupiłam preparat Asystor Slim, ale dopiero w domu przeczytałam, że nie zaleca się go przy chorobach tarczycy. Ja mam hashimoto i niedoczynność tarczycy, biorę codziennie Letrox 100. Ponieważ informacja na preparacie jest bardzo ogólna, nie wiem, czy moja choroba jest przeciwwskazaniem do jego stosowania. Jakie mogą być skutki dla mnie jego zażycia i czy można pić kawę, bo jest też napisane, aby nie łączyć go z kofeiną. Dziękuję za odpowiedź.

Witam, Letrox jest hormonem tarczycy, proszę dokładnie przeczytać ulotkę. Znajdzie Pani tam zapewne informację o nie łączeniu suplementu z hormonami tarczycy. Suplement zawiera kofeinę oraz inne składnki, ktore mogą działać pobudzająco, stąd zapewne przeciwwskazania do picia kawy. Reasumując, nie powinna Pani stosować suplementu na odchudzanie Asystor Slim. Pozdrawiam.