Choroby zębów u 25-latki

Witam mam problem. Strasznie zaczely mi sie sypac zeby i nie wiem co mam z tym zrobic. Bylam u swojego stomatologa i wyslal mnie do kliniki akademi medycznej przy ul. Nowogrodziej w warszawie ale tam tylko usuwaja zeby. Niestety niestac mnie na placenie za robienie zebow. Prosze mi jakos pomoc. Dziekuje

Witam. Nie sądzę by Klinice usuwano zęby nadające się do leczenia, proszę zawsze pytać czy rzeczywiście ząb jest do usunięcia jesli nie - niech podadzą adres gdzie na NFZ można takie zęby leczyć