Chowający się sutek w piersi

witam mam 22 lata. Moj problem polega a tym ze od niecalego roku chowa mi sie sutek w lewej piersi. Sutek w prawej piersi reaguje na zimno lub w momencie podniecenia lewy mi sie chowa niezalznie od tego i musze go wyciagac. w ostatnim czasie wyczulam tez malego guza cetralnie obok sutka. czy jest to powod do zmartwien ?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, wciąganie brodawki sutkowej i obecność guzka są niepokojącym objawem. Proszę udać się do ginekologa, który zbada Panią i wykona USG piersi wskazując dalsze postępowanie. Pozdrawiam.