Chroniczne zmęczenie, ból nerki, białko i krew w moczu i skoki ciśnienia po upadku

Witam serdecznie, w zeszłym roku zaliczyłam upadek z wysokości i udezryłam lewą stroną ciała i głową o posadzkę. Od tego momentu mój organizm doznał jakiegoś szoku. Cierpie na chroniczne zmęczenie, boli mnie lewa nerka, w moczu pojawia się białko i krew, do tego zaczęło skakać ciśnienie( mam zawsze niskie 90/60) a w nocy skoki do 166/100 i tętno 98. Boli mnie klatka piersiowa, mam zadyszkę, siada mi serce. Kortyzol 180 a norma od 200. Co to może być, proszę o pomoc, gdzie mam się zgłosić?

Lek. Bianka Małczuk

Witam. Niewątpliwie konieczna jest konsultacja lekarska. W celu ustalenia przyczyny Pani dolegliwości zalecam wizytę u lekarza rodzinnego, który po przeprowadzeniu wywiadu i badania zaleci właściwe dalsze postępowanie. Pozdrawiam.