Chroniczne zmęczenie mamy 4-miesięcznego dziecka

Witam, mam 28 lat, jestem mamą 4-miesiecznej córeczki. Od stycznia/lutego jestem chronicznie zmęczona, często bez drzemki dziennej nie funkcjonuje. W lutym kupiłam żelazo DoppelHerz, wypiłam całą butelkę, ale po 2 tygodniach znów jest to samo. wyniki krwi są b.dobre. Córeczka budzi mnie tylko 1 raz w nocy, czasem się zdarzy 2,3. ciąża bez powikłań. od stycznia miesiączkuje. co mogę zrobić aby czuć się normalnie?

Witam. Opisane objawy mogą być wynikiem zwykłego przemęczenia. Proszę spróbować poświęcać więcej czasu na relaks i odpoczynek. Objawy przewlekłego zmęczenia mogą być również wynikiem niedoczynności tarczycy, w związku z czym warto również oznaczyć poziom TSH.