Chroniczne zmęczenie, trądzik, częste przeziębienia, depresja i zespół jelita drażliwego a choroby tarczycy

Mam 26 lat, cierpię na chroniczne zmęczenie, męczliwość, trądzik, mam sucha skórę, często się przeziębiam, mam depresję i zespół jelita drażliwego a w roku 2015 miałam 7 nawrotów grzybicy pochwy. Wszystkie badania w normie, krzwa cukrowa, morfologia, mocz, hormony płciowe (oprócz stosunku LH do FSH = 2) Czy te objawy moga wskazywać na chorobę tarczycy? TSH - 2,578 ft3 - 4,8 AntyTPO 7 Objetośc tarczycy tylko 10,905 ml

Z trądzikiem proszę udać się na od konsultację do lekarza medycyny estetycznej , bądź dermatologa. Skóra zostanie dokładnie obejrzana i zbadana, zostaną dobrane jak najodpowiedniejsze metody leczenia. Najskuteczniejszą metodą na blizny i trądzik jest zastosowanie peelingów medycznych w połączeniu z lekami do stosowania na skórę odpowiednio dobranymi do stanu skóry.
Można wykonać badania helicobacter pylori, badania na posiew bakteriologiczny oraz odwiedzić dobrego dermatologa, który dobierze terapię lekową doustną oraz preparaty do smarowania na skórę.

Z suchą skórą polecam wizytę u kosmetyczki lub lekarza medycyny estetycznej. Zabiegi mezoterapii sa bardzo pomocne oraz peelingi medyczne przy nawilżeniu skóry.

Z depresją proszę udać się do psychologa.