Chroniczny ból kręgosłupa, biegunka, podwyższona temperatura ciała

od 3 lat staram się o dziecko boję się kolejnej porażki i robienia testu przed spodziewaną jeszcze miesiączką bo czuje że kolejne rozczarowanie to kolejny krok do powrotu mojej depresji. Ale poprzednia była mniej obfita niż zwykle teraz jestem w 17 dniu cyklu i mam chroniczny ból kręgosłupa biegunkę podwyższona temperaturę ciała baaardzo duże wahania nastroju i zmniejszony apetyt przez co schudłam tak z 4 kg. czy to możliwe żebym mogla być w ciąży czy to typowe objawy??proszę o pomoc

Dzień Dobry Pani,

Zacznę o tego: Proszę być dobrą i wyrozumiałą dla samej siebie...

Myślę, że powinna Pani zmienić kierunek swojego skupienia..., nie koncentrować się tak zadaniowo na ciąży.

Bo im bardziej czegoś chcemy, napinamy się i naciskamy, to tym bardziej to się nie wydarza (to, czego oczekujemy).

Życzę Pani, żeby się udało, w naturalny sposób,
Irena Mielnik-Madej