Chropowata skóra i pęknięta skóra

OD TYGONA MAM CHROPOWATA SKÓRE W PARU MIEJSCACH PEKŁA MI SKÓRA AZ DO KRWI JAK ODKAZE RANE TO MI SPOWROTEM LECI KREW CO MI JEST

Lek. Tomasz Budlewski

A w jaki sposób odkaża Pani ranę. Proponuję udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić najbardziej odpowiednie postępowanie.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy stan skóry, zbada ją . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.