Chropowata skóra na łydce

Jakieś 3 miesiące temu na łydce prawej nogi zrobiła mi się dziwna chropowata skóra, która mnie swędzi tak to zdrapałam (do krwi), że mam teraz jakby bąble i strupy. Nie tak dawno temu zrobiło mi sie podobnie pod kolanami, na pośladkach i rękach ( na nadgarstkach tam gdzie sprawdza sie puls ). Na dzień dzisiejszy swędzi mnie cała skóra najbardziej głowa i ręce. Nie wiem co mam robić ponieważ nie mam ubezpieczenia :( Kupiłam sobie calcium takie do rozpuszczania w wodzie. Pije je od kilku dni 2

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy najpewniej mają podłoże alergiczne lub infekcyjne. Zmiany zdecydowanie powinien ocenić lekarz, który następnie wdroży właściwe leczenie. Jeśli nie jest Pani ubezpieczona, proszę zgłosić się do najbliższego ośrodka pomocy społecznej, gdzie pomogą w uzyskaniu ubezpieczenia.