Chrupanie w kolanach podczas chodzenia
chrupia mi kolana podczas chodzenia na schody czy jak robie przysiad . dodam ze mialam robione usg kolan i nic nie wykryto wiec brac mam jakies tabletki czy jak

KOBIETA, 27 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania
Proponuję z powyższymi objawami oraz wynikami badań dodatkowych udać się do ortopedy. Na wizycie lekarskiej będzie można łącznie zinterpretować stan pacjenta oraz ustalić odpowiednie postępowanie lecznicze.