Chrupanie w stawie łokciowym u 13-miesięcznego dziecka

Witam serdecznie Wykryłem u mojej 13 miesięcznej córeczki niepokojące odgłosy ze stawu łokciowego podczas podtrzymywania się dziecka w pozycji na czworakach. Uchwyciłem dłonią jej staw łokciowy i wyczułem charakterystyczne "chrupanie" w tym stawie. Ponadto u dziecka będącego w pozycji na czworaka widać, że lewa rączka w stawie jakby w nieco nieskoordynowany sposób zginała się. Mam obawy ... proszę o jakąś wstępną wskazówkę. Pozdrawiam serdecznie.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy zdecydowanie wymagają oceny specjalisty pediatry, być może także specjalistycznej oceny ortopedycznej oraz wykonania badań obrazowych.