Chrypa i suchy kaszel

Dzień dobry,od kilku dni zmagam się z chrypą,wystąpiła u mnie nagle,bez wcześniejszych kłopotów tego typu,towarzyszy temu suchy kaszel,ale nie jest jakoś bardzo nasilony.Początkowo bolało mnie gardło ale tylko podczas przełykania śliny,pobolewają mnie także stawy/kości,słowem przypomina mi to bóle anginowe lub podczas grypy,ale też nie jest to jakoś dokuczliwy ból.Lekarz przepisał mi azycynę 3 tabl.ale słabo pomogła,zniknął tylko ból gardła,chrypa dalej jest a ja zaczynam się bać,proszę o poradę

Lek. Tomasz Budlewski

Skoro antybiotyk nie pomógł proszę jeszcze raz udać się do lekarza, można też spróbować leczenia objawowego, proszę udać się do apteki leki te dostępne są bez recepty.