Chrypa u 3-latki

moja corka ma trzy lata i w tym momecie ma strasznie zachrypniete gardlo. Moje pytanie jest takie: Co najlepiej zastosowac na ta dolegliwosc?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam!
Opisana przez Panią chrypka najpewniej jest objawem infekcji dróg oddechowych. Zdecydowanie proszę nie zwlekać, tylko udać się do specjalisty pediatry, który zbierze wywiad, zbada dziecko oraz wdroży właściwe leki.