Chrypka u 18-miesięcznego dziecka

Witam. Mam 1.5 miesięczna córeczkę od jakiegoś czasu zauważyłam że chrapocze jej w gardle co utrudnia jej spanie ogólnie jest zdrowa nie ma kataru ani kaszlu .

Dziecko ma 1,5 mięs czy 18 miesięcy? Jezeli wyżej opisane objawy utrzymują sie dłuższy czas proponuje wizytę u pediatry. Opisane objawy to moze byc tzw. sapka, ktorej przyczyna moze byc nieodpowiednie warunki otoczenia (przegrzewanie mieszkania), rozpoczynająca sie infekcja, refluks żołądkowo-przełykowy czy alergia. Proszę zadbać tez o odpowiednia wilgotność powietrza w domu.

Pozdrawiam
http://www.poradnikdlarodzica.blogspot.com

Aleksander Ropielewski

Wskazana wizyta u pediatry, który po przeprowadzeniu badania przedmiotowego będzie w stanie udzielić odpowiedzi odnośnie przyczyny. Ja niestety nie mam takiej możliwości dlztego nie jestem w stanie udzielić jednoznacznej odpowiedzi na Pani oytanie.