Chrypka, zatkany nos, wymioty i kaszel u 15-dniowej córki

Mam 15 dniowa coreczke. Mieszkam w Uk i tutejsi lekarze nie przejmuja sie tak jak polscy. Moja dzidzia od tygodnia ma chrypke ( jej glos przypomina glos owcy), zatkany nos, kilka razy wymiotowala, czasem ma temperature 37.5 i od wczoraj kaszel. Lekarze mowia ze to tylko przeziebienie i ze musi samo minac ale to juz tak dlugo trwa. Co mam robic?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza pediatry.