Chrząkanie, zatkany nos i trzeci migdał u 5,5-latki

Witam.Moja 5,5 letnia corka ciągle pochrzakuje.Chodzimy na wizyty do laryngologa, ktory skierowal nas w czerwcu 2014 na usunięcie trzeciego migdała bo ciagle była przeziebiona.W listopadzie 2014 robione miała testy alergiczne i jest uczulona głównie na pyłki.Podaje jej Jovesto ale nadal chrzaka.Morfologia wyszla jej dobra.Ma również przytkany nos-nie ma kataru, nos jest suchy ale przytkany.Stosuje Pneumovit lub Quixx.W nocy furczy nosem i ciężko jej się oddycha aż się krztusi.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do alergologa celem ustalenia odpowiedniego postępowania.