Chrzęstniakostniak szyjki kości udowej

Witam(24l.), wykryto u mnie chrzestniakostniaka szyjki kości udowej mniej więcej 4,5cmx5cmx3,5 cm, uniemożliwiał mi chodzenie i powodował ból nawet w spoczynku. Przeszłam w tamtym roku pierwszą operacje, ale guz byl owieniety dookola kości, musiałam wiec mieć drugą. Była to 'osteotomia wg ganza'- zwichnecie biodra przednie,cz. guza zostala ale nie mogli się tam dostac.Nie mogę teraz odwodzić nogi,ale obawiam się o moją aktywność w przyszłości?bede mogla cwiczyc fitness po tym zwichinieciu?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Wszelkie wątpliwości dotyczące rokowania powinien wyjaśnić lekarz prowadzący. Proszę zatem udać się na wizytę kontrolną.