Chudnięcie a cukrzyca

PRAWIE WCALE NIE ĆWICZĘ, CHUDNĘ BARDZO RZADKO, drodzy Lekarze Specjaliści!!! Czy mogę mieć cukrzycę (skoro rzadko jem, wcale nie ćwiczę i przez brak ruchu chudnę rzadko)?

Witam,

za mało Pan podaje objawów, aby cokolwiek stwierdzić. Sam brak ruchu, nieregularne jedzenie nie musi prowadzić do cukrzycy, ale może. Widziałam takie przypadki.

Zachęcam do rozmowy z lekarzem pierwszego kontaktu. On pewnie Pana skieruje na badania jeśli uzna to za konieczne.

Pozdrawiam
Ewa Ceborska