Chwilowa gorączka w ciąży

Dzień dobry,chciałam zapytać czy chwilowa gorączka w ciąży tzn. trwająca parę godzin jest niebezpieczna w pierwszym trymestrze? Czy niebezpieczeństwo dotyczy tylko gorączki która utrzymuje się kilka dni, a taka krótka nie jest szkodliwa?

Lek. Tomasz Budlewski

zależy jakiej wysokości jest ta gorączka i czy ustępuje po paracetamolu? proponuje udac się do lekarza rodzinnego.