Chwilowa przyjemność z seksu u partnerki

Witam Moja dziewczyna szybko osiaga orgazm , ostatnim razem to bylo chyba po 5 minutach . Nie widac jakby go przeżywała widać ze czuję ból a po chwili orgazm i jest on naprawde chwilowy i nie odczuwa przyjemności przez jakis czas tylko pyk i już. W czym moze byc problem ?

Dzień dobry!

Ludzie różnią się od siebie sposobem przeżywania orgazmu - występują pod tym względem naturalne różnice indywidualne. Jest więc możliwe, że jest to właśnie sposób przeżywania, odczuwania orgazmu charakterystyczny dla Pana dziewczyny.

Jednocześnie jednak może się także zmieniać sposób odczuwania orgazmu dla danej osoby w ciągu jej życia, np. w zależności od nastawienia psychicznego, rodzaju aktywności seksualnej, odkrycia swoich potrzeb i możliwości, relacji z partnerem itp.

Warto, aby sama partnerka porozmawiała na ten temat np. z psychologiem czy seksuologiem, ponieważ kluczowe są tu jej subiektywne odczucia, wrażenia, oczekiwania i to, czy z jej perspektywy obecny sposób odczuwania orgazmu stanowi jakikolwiek problem.

Pozdrawiam!