Chwilowa utrata przytomności i moczenie się a choroba kręgosłupa

Czym może być spowodowana utrata przytomności (krótkotrwała) z jednoczesnym moczeniem się ? Chodzi o kobietę 63 lat z nadciśnieniem ,cukrzycą typu II, przebytą boreliozą. Objawy złego stanu kobiety były różne m.in, zlewanie potem,ból w klatce piersiowej, wymioty, ogólne osłabienie. Co robić ? Skoro w szpitalu wykluczyli chorobę serca,chorobę wątroby a zasugerowali chorobę kręgosłupa.Wiem ,że morfologia była robiona ,Co robić ?

Witam, nagła utrata przytomności z jednoczesnym zmoczeniem się może być np. przy ataku padaczki. Oczywiście nie wyczerpuje to zagadnienia chorób Pani lat 63, ale obawiam się, że tematyka pytania wykracza poza kompetencje wynikające z mej specjalności (jestem jedynie urologiem). Proponuje zwrócić się o poradę do dobrego internisty. Pozdrawiam RH