Chwilowe bóle brzucha, takie jak podczas okresu, biały śluz z pochwy

Kochałam się z chłopakiem w weekend, byłam pewna, że po weekendzie powinnam mieść okres jednak go nie dostałam. od poniedziałku mam chwilowe bóle brzucha takie jak podczas okresu. Dodatkowa wydziela się biały śluz. Co mogą oznaczać moje objawy?

Lek. Katarzyna Szymczak

Nie można wykluczyć ciąży, radzę wykonać test ciążowy. Chociaż w młodym wieku cykle moga być jeszcze nieregularne i stąd opóźnienie okresu.
Pozdrawiam