Chwilowe i nawracające bóle po lewej stronie głowy

Od jakiegoś czasu miewam pobolewania po lewej stronie głowy. Ból nie jest duży i nie jest on trwały, zwykle trwa może sekundę. Czuję się dobrze, nie mam mdłości, zawrotów głowy, ból nie pojawia się rana, gorączki też nie mam. Nie jestem wstanie powiedzieć kiedy ostatni raz bolała mnie głowa na dłużej. Po prostu czasami miewam taki miejscowy ból głowy. Dodam, że żyje dość nerwowo ,czy to może być coś groźnego?

Lek. Tomasz Budlewski

Aby móc cokolwiek powiedzieć konieczne jest badanie lekarskie. proponuję udać się do lekarz rodzinnego. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.