Chwilowe mocne bicie serca u 5-latka

Witam!Od jakiegoś czasu zauważyłam u 5 letniego synka chwilowe mocne bicie serca i bijące np.127 uderzeń na min.Dodam,że nie zdarza sie tak czesto,ale jednak.Syn czuje to walenie serca i mówi jak ma to miejsce.Fakt dziś w nocy miał podwyższona temp.do 37,7.Ale innym razem był zdrowy i siedział sobie na kanapie.Wiec to chyba nie ma znaczenia.Co to może oznaczać?Synek jest bardzo ruchliwym dzieckiem.Pozdrawiam.

Proszę zgłosić się z dzieckiem do lekarza pediatry lub kardiologa dziecięcego, kiedy dziecko będzie zdrowe. Prawdopodobnie konieczne będzie wykonanie badań dodatkowych. Do czasu wizyty, w razie wystąpienia uczucia "bicia serca", proszę przyłożyć ucho do klatki dziecka i liczyć częstość uderzeń. Pomoże to w dalszej diagnostyce.

Pozdrawiam
http://www.poradnikdlarodzica.blogspot.com