Chwilowe ukłuciu a w klatce piersiowej

Witam od czasu do czasu czuje chwilowe uklucia w klatce piersiowej nad lewa piersią dodam że mam też nerwice lękowa.Czesto tez dokuczają mi nudności pieczenie w nadbrzuszu burczenie w przełyku i żołądku ciągle splywajaca wydzielina do gardła oraz puste odbijania odruchy wymiotne szczególnie rano a po jedzeniu czasami przez dłuższy czas odbija mi się pokarmem.Badanie krwi ekg robione 2 miesiące temu i usg wporzadku.

Witam
Jest to obszerny i wielowątkowy temat i odpowiedź na portalu niewiele pomoże. Proponuję konsultacje u doświadczonego terapeuty.
Pozdrawiam
Anna Szyda