Chwilowy ból barku po kontuzji

witam rok temu odnioslem kontuzje barku. Cwiczylem na silowni wyciskajac sztange z duzym obciazeniem i przy ostatnim ruchu prawy bark nie wytrzymal i uslyszalem dzwiek jakby lamanej kosci do tego straszny bol. Bark bolal tydzien nie moglem ruszac reka pozniej ustal tak ze moge wykonywac normalne czynnosci. Trzy miesiace pozniej zrobilem zdjecie rentgen ale lakarz nie znalazl zadnego zlamania ani nic niepokojacego. Przy wiekszym wysilku bark boli ale tylko chwilowo. Czy moze byc to miesien ?

Lek. Bianka Małczuk

Witam. Jeżeli dolegliwości nawracają, zalecam ponowną konsultację u lekarza ortopedy. Na podstawie samego opisu, bez przeprowadzenia badania, niestety nie można postawić diagnozy.