Chwilowy zanik wzroku i pisk w uszach u córki

dobry wieczor mam pytanie moja corka dzisiaj rano miala chwilowy zanik wzroku i pisk w uszach , jaka moze byc tego przyczyna . Dodam jeszcze ze 3 tygodnie temu uderzyla sie drzwiami w ucho czy to moze byc tego przyczyna , zanik mial miejsce 2 lub 3 minuty potem wszystko wrocilo do normy i przez caly dzien nie bylo zadnych ponownych objawow . Pozdrawiam Robert

trzeba zrobić badania diagnostyczne Rezonans magnetyczny, Tomografia? badanie l otolaryngologiczne neurologiczne , może powstawło jakieś krwawienie do wnętrza? Coś może uciskać na nerw , czasem po urazie głowy powstaje małe krwawienie które sączy i powstaje jakaś torbiel uciskająca okoliczne nerwy, naczynia , mózg.