Chyba nie doszło do zapłodnienia podczas pieszczot, prawda?

Podczas pieszczot z chłopakiem doszło do kontaktu. Pieściliśmy się nawzajem, on przerwał mi i powiedział, że jeszcze trochę i poplami łóżko. Dotknął później chyba na chwilę swojego członka, a później lekko przejechał nim po mojej łechtaczce i pieścił mnie palcami.

Teraz drugi dzień mam wrażenie, że boli mnie podbrzusze. Chyba nie doszło do zapłodnienia, prawda?

Witaj,

Każdy kontakt narządów płciowych może potencjalnie skutkować zapłodnieniem. Do zajścia w ciąże nie jest niezbędny wytrysk w pochwie. Pamiętaj o istnieniu preejakulatu, płynu zawierającego wystarczającą ilość plemników do zapłodnienia.

Dla pewności zalecam wykonanie testu ciążowego w pierwszym dniu spodziewanej miesiączki.
W przyszłości radziłabym zachowanie ostrożności w kontaktach ze spermą albo stosowanie kremów plemnikobójczych.

Pozdrawiam