Ciągła biegunka, podwyższona temperatura

Witam mam biegu i juz 4 dzien wczesniej mialem 39 stopni temperaturę oraz po 6 razy biegalem do wc teraz max 2-3 z tym ze brak gorączki zażywam smekte,biorę naturalna flore bakteryjna oraz raremid i dużo pije wody ile to może trwać

Witam. Jeżeli przy opisanym leczeniu dolegliwości nie ustąpią w ciągu tygodnia od początku objawów, proszę zgłosić się do lekarza.