Ciągła biegunka u osoby w podesżłym wieku

Osoba ma skończone 96 lat.Od wczoraj ma biegunkę ciągłą,Od maja nie wstaje z łóżka. Cały czas bez przerwy kał /mazia/mocno plami pampersy.Są odparzenia przyodbytowe.Zmieniam i myję co 30 minut.w nocy też.Stoperan nie pomaga.Proszę o domowe sposoby na wyleczenie.

Odgazowana coca-cola jest sposobem "domowym". Co nie znaczy, że skutecznym i nieszkodliwym .
Ale postępowanie prawidłowe to ustalenie przyczyn biegunki. Ewentualne stosowanie Loperamidu, uwaga, zgodnie z ulotką.