Ciągła chęć na słodycze i rozdrażnienie

witam mam 24 lata i problem z utrata wagi , ciągła chęć na slodycze i ogólne rozdrażnienie kiedy nie zjem czegoś słodkiego sprawia że tyję do 4 kg tygodniowo. Próbuje zastepować te porywy owocami i pić duzo wody ale to na nic . Nie wiem co robić bo nie wiem gdzie jest problem. proszę o rade..

Witam,

Problem najprawdopodobniej tkwi w nieodpowiedniej diecie. Źle zbilansowany jadłospis skutkuje wahaniami cukru i ciągłą chęcią podjadania. Warto też zrobić badania krwi i tarczycy. Jeżeli z badań wyjdzie wszystko w porządku należałoby szukać przyczyny jedynie w diecie.
Proszę zadbać o zdrową i odpowiednio zbilansowaną dietę, która dostarczy wszystkich składników odżywczych w odpowiednich proporcjach. Dieta powinna być dobrana indywidualnie i uwzględniać Pani dzienne zapotrzebowanie energetyczne. Jeżeli miałaby Pani problem z ustaleniem prawidłowego jadłospisu zachęcam do kontaktu:
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk

Witam,
Prawdopodobnie chcąc się odchudzić popełnia Pani jakieś błędy żywieniowe np. drastycznie ogranicza Pani tłuszcz, albo rezygnuje z posiłku. Niedożywiony organizm potrzebuje szybko energii, stąd chęć na słodycze. Przyczyną mogą być też np. pasożyty lub grzyby.
Zapraszam Panią do mojej poradni na bezpłatny pomiar składu ciała i konsultację - spróbujemy znaleźć przyczynę.

Pozdrawiam, Małgorzata Mięsowicz
tel. 606 130 841
http://miesowicz.fitdietetyk.pl//

Dzień dobry!

Wyeliminowanie błędów żywieniowych oraz ustalenie indywidualnych wskazówek żywieniowych wymaga zebrania dokładnego wywiadu. Zachęcam do bezpośredniej konsultacji z dietetykiem.

Po wskazówki żywieniowe zapraszam na http://diet-coaching.xaa.pl/
Pozdrawiam,
dietetyk Patrycja Sankowska