Ciągła gorączka u męża a podejrzenie zapalenia wątroby

Mąż miał w sierpniu 39 gorączki w szpitalu przez 10 dni nie mogli zbić, zastosowali enkorton 60 mg dziennie przez 50 dni i 40 mg przez 22 dni na tym zakończył. podejrzenie autotomm.zapalenie wątroby,biopsja wątroby nic złego nie wykazała. 12 dni temu znowu znalazł się w szpitalu gorączka 41 stopni podejrzenie wirusa zbili gorączkę na dwa dni sterydem dexaven,póżniej zastosowali metypred cały czas gorączka się utrzymywała .Dzisiaj zastosowali solu-medrol boję się że go zabiją eksperymentując

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli ma Pani wątpliwości co do prawidłowości zastosowanego postępowania proszę pamiętać, że ma Pani prawo skonsultować się z innym lekarzem specjalistą, który dokładnie zanalizuje dane kliniczne i wypowie się jak powinno wyglądać leczenie.