Ciągła miesiączka przy stosowaniu pierwszego opakowania Kontraceptu

witam biore pierwsze opakowanie tabletek antykoncepcyjnych kontracept .zaczelam 14 dni temu a miesiaczka nie ustaje moj lekarz powiedzial ze moge miec miesiaczke przez caly pierwszy miesiac brania tabletek.i to jest normalne ja jednak mam obawy czy wszystko jest ok

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Rzeczywiście w pierwszym miesiącu przyjmowania antykoncepcji, szczególnie przy wyjściowym rozchwianiu stężeń hormonów płciowych taka sytuacja może mieć miejsce.