Ciągła ochota na seks u starszego mężczyzny

Witam.Mam problem ze swoim partnerem.Jesteśmy razem od 14 miesięcy.Jest ode mnie 5 lat starszy.Wszystko układa się dobrze ale..Temat seksu.Chciał to robić na okrągło,mówił że tak na niego wpływam,że bardzo mu się podobam,przeszkadzało mi,że nie myślał o tym,że jest np.jego mama i w każej chwili może wejść.Chciał i koniec.Powiedziałam mu kiedyś,że czuję się tak jakby mu tylko na tym zależało a reszta mnie to już nie istotne.I sprawa sie zmieniła.Teraz nie chce niczego robić wcale.Pomocy proszę :(

Dzień dobry.

O ile dobrze rozumiem, ma Pani 21 lat, a partner 26, więc różnica wieku między wami jest optymalna i z pewnością nie ona jest przyczyną opisywanego problemu.
Wracając do sedna Pani postu, wydaje się, że padła Pani ofiarą własnego życzenia. Skoro zarzucała Pani partnerowi, że interesuje się wyłącznie seksem i Pani ciałem - prawdopodobnie poprzez obecne zachowanie chce pokazać, że niekoniecznie tak jest.
Warto też pamiętać, że mężczyzna w wieku 26 lat może mieć niespożyte pokłady energii seksualnej, którą chce w "naturalny" sposób wykorzystać - stąd zapewne zafiksowanie Pani partnera na seks. Sugerowałbym podjęcie poważnej rozmowy (rozmów) na temat wzajemnych potrzeb i oczekiwań w relacji damsko-męskiej.

Pozdrawiam.

Dzień dobry!

Ludzie różnią się między sobą różnymi cechami, m.in. poziomem potrzeb seksualnych. Jest możliwe, że partner jest osobą o naturalnie dużym libido, a Pani o mniejszym. Na różnych etapach związku oraz na różnych etapach życia libido może się zmieniać. Jest możliwe, że w udanym, szczęśliwym związku i ogólnie dobrej sytuacji życiowej, Pani libido znacząco wzrośnie. Jest także możliwe, że libido partnera może w zależności od różnych okoliczności zmieniać się w czasie.
Większą szansę na powodzenie mają te związki, w których spotykają się ludzie o podobnym poziomie potrzeb seksualnych lub o podobnej dynamice zmian poziomu tych potrzeb - a także te pary, które są empatyczne, wzajemnie rozumieją i akceptują różnice między sobą, potrafią szukać kompromisu.

Jest jednak także możliwe, że oprócz stosunkowo dużych potrzeb erotycznych, partnerowi rzeczywiście brakuje nieco wyrozumiałości, empatii, wyczucia sytuacji.

Różnica wieku między Państwem nie jest duża, ani nie wydaje się mieć wpływu na tą sytuację.

Pozdrawiam!