Ciągła senność a leki

nie radze sobie ze sobą,w domu i w pracy,ciagle bym spała,a jak ide do pracy to mam uczucie takiego walenia serca ze mysle ze ktos to słyszy,pocę sie,niewiem co dalej robić,chodziłam rok temu do psychiatry,dał mi XETONAR ale wyciszyło to mnie tylko troche lecz czułam ze to tylko tabletkom jakos funkcjonuje co robic

Dzień dobry,

Proszę również udać się na konsultację do psychoterapeuty i ew. podjąć leczenie.
W internecie dostępna jest lista certyfikowanych psychoterapeutów Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego lub umówić się w ramach PZP.