Ciągła senność u 23-letniej kobiety

Stan po operacji glejak 1st (2013), padaczka częściowa i leki tegretol dr 200. Zabieg na przerost malzowin nosa (ok2005/06). A ciągła senność od dzieciństwa (ur 1991). Po tabl nasilona. Zasypial w kolejce fo lekarza ba lekcjach siedząc w domu przed tv. Zaraz oczywiście się budzę ale to męczące. Ciągle zmęczona i potliosc - antyperspiranty nie pomagają. Skąd ta ciągła senność.

Senność może być efektów ubocznym leków, okresem rekonwalescencji lub wynikiem stresu, trudności emocjonalnych. Zachęcam do skonsultowania się z lekarzem prowadzącym i/lub lekarzem psychiatrą.

Witam Panią
Warto aby skonsultowała Pani się z swoim neurologiem, bo wymienia Pani objawy które z jednej strony mogą być efektem ubocznym leków a z drugiej strony mogą mieć przyczynę neurologiczną. Jęzeli neurolog nie dopatrzy się nieczego, stwierdzi że według niego nie powinna mieć Pani takich objawów to skonsultowałabym się z psychologiem.
Anna Suligowska