Ciągła senność u 41-latki

Ciągle jestem śpiąca co robić?Od kilku lat jestem śpiaca w ciągu dnia,najgorzej jak rano wstaje to tak jakby był środek nocy nie mogę się obudzić i bywa że usypiam prawie na żywca w ciągu dnia.Mam astmę zaawansowaną migrenę i stan zapalny żołądka prosiłam lekarzy o pomoc ale oni nie widzą problemu jednak ja sie męczę z dnia na dzień...nie wane czy śpię 8/9 godzin ciężko mi rano wstać i normalnie funkcjonować.Gdzie się zgłosić jestem ze śląska..

Witam,
Opisane przez Panią objawy są dość mało charakterystyczne, aby jednoznacznie postawić diagnozę.
Zalecałabym wizytę u lekarza POZ celem wykonania podstawowych badań: morfologia, elektrolity, glukoza oraz TSH.

Pozdrawiam serdecznie!

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani można w celu oceny jakości snu wykonać badanie polisomnograficzne oraz udać się do specjalistów od zaburzeń snu. Pani problem może wynikać z bardzo wielu stanów powiązanych z Pani stylem życia, chorobami. Pozdrawiam