Ciągła suchość w ustach, dreszcze na plecach, senność, zaparcia, rozkojarzenie

Moje problemy zaczęły się w grudniu zeszłego roku. Ciągła suchość w ustach, dreszcze na plecach, senność, zaparcia, rozkojarzenie. Wykonałem morfologię (systematycznie, co miesiąc) - wyniki bez żadnych odchyleń, USG jamy brzusznej, gastroskopia oraz kolonoskopia - wszystko w porządku. Jedynie badanie na transglutaminaze wynosiło 47, gdzie granica to 20. Czy może to jest przyczyną? Dodam, że jestem wojskowym i miałem wykonywanywanych wiele badań - choroby weneryczne itp. wszystko w porządku

Myślę, że wynik poziomu transglutaminazy nie mają z tym problemem nic wspólnego. Objawy są niejednoznaczne i nie wskazują na żadną konkretną chorobę. Myślę, że z uwagi na wielorakość objawów trzeba by jeszcze w tej sprawie skonsultować się bezpośrednio z neurologiem i endokrynologiem.