Ciągłe biegunki u dorosłego

od około tygodnia nagle moje codzienne ranne wypróżnianie zamieniło się w kilkukrotne w ciągu dnia, problem w tym że jest to biegunka i łapie mnie nagle tak że ledwie zdążam do toalety. zauważyłem także że zaraz po każdym posiłku muszę iść do toalety. Czy mam się tym martwić czy iść do specjalisty?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jeżeli dolegliwości trwają już tydzień i ''nie widać ich końca'' warto zgłosić się do lekarza. Tym bardziej iż jak Pani sama zauważyła rytm wypróżniań był do tej pory zupełnie inny.