Ciągle bóle brzucha i głowy, problemy z pamięcią i koncentracją

Mam Hashimoto-Robię regularne badania i niby wyniki TSH, FT3 I FT4 są w normie ,natomiast AntyTPO ok 300. A ja coraz gorzej się czuję. Od kilku miesięcy mam ciągle bóle brzucha i głowy. Problemy z pamięcią i koncentracją. Ostatnio doszła meczliwość.Mam bardzo osłabione mięśnie rąk i ud (umycie głowy, pisanie i inne codzienne czynności sprawiają mi problem, a drugie piętro to duże wyzwanie). Boli mnie nadgarstek i biodro. Skóra i włosy to jedna rozpacz. Co to może być? Chyba nie sama tarczyca?

Konieczna pełna konsultacja z dokumentacją medyczną ! Konieczne pełne badanie neurologiczne! i może dalsza diagnostyka neurologiczna i endokrynologiczna
Jak poziom żelaza, ferrytyny, wit D i B12 ? Może objawy gastryczne? Celiakia ??
Jakie wyniki ostatnich badań ??
Jaki stan ogólny i jakie leki??
Pozdrawiam